Ubytování na Vysočině

Nabízíme stylové ubytování v nově zrekonstruovaných prostorách 300 let starého Mlýna. Můžete si vybrat a prožít dovolenou v prostorných a vzdušných pokojích s krásnými starými stropními klenbami nebo v moderních pohodlných a útulných pokojíčcích. Celková kapacita 17 lůžek. K dispozici je také společenská místnost s barem a možností pořádat firemní akce. K odpočinku můžete využít velkou zahradu. Kolem Mlýna vede cyklostezka i stezka pro bruslaře napojená na Městské sady v Pelhřimově.

Nejen ubytování

nabízíme další služby

Mlýnice

Pronájem na akce

Prostorná společenská místnost, která byla dříve součástí technické části Mlýna a mlela se zde mouka. Kapacita až 50 míst. K dispozici je bar a kuchyně. Vhodné pro pořádání oslav, menších svateb i firemních akcí a školení. Mlýnice vás okouzlí svou autenticitou a atmosférou. 

Okénko

Občerstvení na mlýně

Občerstvení, které můžete využít jak jako cyklista či kolemjdoucí, tak i jako klient na Mlýně ubytovaný. K dispozici jsou chlazené nápoje, místní pivo Poutník, drobné občerstvení, nanuky a sladkosti. Odpočinou si nebo si jen popovídat s přáteli můžete na naší zahrádce se slunečníky.

Objednávkový formulář

Vyberte službu
Jméno
Příjmení
E-mail
Telefon
Počet dospělých osob
Počet dětí
Datum příjezdu/akce
Datum odjezdu/akce
Speciální požadavky